O nas

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1985 roku zajmując się branżą motoryzacyjną. W 2004 roku rozszerzyła swoją działalność o handel złomem stalowym i kolorowym, następnie o transport krajowy i międzynarodowy oraz o sprzedaż kruszywa i opału.

Firma GOLMEX 1 ŁUKASZ BEDNARA jest firmą rodzinną.

Na dzień dzisiejszy firma posiada wykwalifikowaną kadrę doświadczonych i rzetelnych pracowników administracyjno - biurowych, jak i fizycznych, co zapewnia miłą i fachową obsługę.

Od samego początku firma prężnie i dynamicznie się rozwija.

Posiadamy bogaty park maszynowy: paczkarkę i prasonożyce firmy Colmar, ładowarkę firmy Fuchs oraz wiele innych urządzeń potrzebnych do segregacji i załadunku złomu.

Firma dysponuje również nowym taborem samochodowym przede wszystkim marki Scania, w skład którego wchodzą hakowce (kontenery 32-37m³), ciągniki siodłowe z naczepami typu wywrotka (44m³, 50m³, 70m³) oraz cysterna do przewozu paliwa ON.

Dzięki wieloletniemu prowadzeniu działalności na rynku zdobyliśmy stosowne doświadczenie, co pozwoliło nam uzyskać zaufanie wśród szerokiego grona klientów oraz nawiązać współpracę z hutami oraz kontrahentami krajowymi i zagranicznymi.

Firma posiada także wszelkie pozwolenia i licencje potrzebne do prowadzenia tego rodzaju działalności.

Zapraszamy zainteresowane osoby oraz firmy do współpracy.

Nasza oferta

  • Skup złomu

    Skupujemy złom stalowy, metale kolorowe, akumulatory, silniki elektryczne
  • Sprzedaż kruszywa

  • Sprzedaż złomu

  • Sprzedaż opału

  • Usługi transportowe

  • Sprzedaż

     wióry stalowe